Lojerin yhteystiedot

Toimipisteet

Lojer Oy Sastamala
Pääkonttori
, käynti Ruukkupolku 3

Putajantie 42/PL 54
38201 SASTAMALA
Puh. 010 830 6700
Fax 010 830 6702
Katso karttaa

Lojer Oy Espoo
Myyntinäyttely (avoinna sovittaessa)

Itsehallintokuja 4, Castor 1.krs
02600 ESPOO
Puh. 010 830 6700

Katso karttaa

Lojer Oy Hollola

Tarmontie 6, 2.krs
15860 Hollola
Puh. 010 830 6700


Katso karttaa

Lojer Oy Kempele

Pikkutie 4
90440 KEMPELE
Puh. 010 830 6700
Fax 010 830 6769
Katso karttaa

Nira-Pumput,
Nira Pumps Oy

Puh. 010 830 6770
www.nira.fi

Myynti, Etelä-Suomi

Lojer Oy Espoo
Myyntinäyttely (avoinna sovittaessa):

Itsehallintokuja 4, Castor 1krs
02600 Espoo
Puh. 010 830 6700
Katso karttaa

Jarmo Laakso
Aluemyyntipäällikkö (Uusimaa)


Puh. 010 830 6742
Email : jarmo.laakso@lojer.com

 

Riikka Airola
Myyntikoordinaattori


Puh. 010 830 6778 
Email : riikka.airola@lojer.com

 

Vili Rahkonen
Aluemyyntipäällikkö,
Fysioterapia & Wellness

Puh. 010 830 6741
Email: vili.rahkonen@lojer.com

Myynti, Länsi-Suomi

Lojer Oy Sastamala
Pääkonttori,
käynti Ruukkupolku 3


Putajantie 42/PL 54
38201 SASTAMALA
Puh. 010 830 6700
Fax 010 830 6702
Katso karttaa

Ville Kunttu
Aluemyyntipäällikkö


Puh. 010 830 6722
Email : ville.kunttu@lojer.com

Kirsi Alhasto
Myyntikoordinaattori


Puh. 010 830 6745
Email : kirsi.alhasto@lojer.com

Myynti, Itä-Suomi

Lojer Oy Hollola

Tarmontie 6, 2.krs
15860 Hollola
Puh. 010 830 6700
Katso karttaa

Ari Heikkurinen
Aluemyyntipäällikkö


Puh. 010 830 6784
Email : ari.heikkurinen@lojer.com

Riikka Airola
Myyntikoordinaattori


Puh. 010 830 6778
Email : riikka.airola@lojer.com

Myynti, Pohjois-Suomi

Lojer Oy, Kempele

Pikkutie 4
90440 KEMPELE
Puh. 010 830 6700
Fax 010 830 6769
Katso karttaa

Timo Loukasvuori
Aluemyyntipäällikkö


Puh. 010 830 6762
Email : timo.loukasvuori@lojer.com

Mirja-Liisa Siuruainen
Myyntikoordinaattori


Puh. 010 830 6764
Email : mirja-liisa.siuruainen@lojer.com

Myynti, Ahvenanmaa

Jaana Kuokkanen Björk

Lojer Hälso- och sjukvårdprodukter

Puh. +46 8 404 12 04
Email : jaana.k-bjork@medema.se

Lojer Service

Huoltotilaukset ja
tekninen neuvonta

Puh. 010 830 6750
Email : service@lojer.com

Varaosatilaukset

Puh. 010 830 6751
Email : service@lojer.com

Tapio Turta
Service Business Manager

Puh. 010 830 6755
Email : tapio.turta@lojer.com

Tehtaat

Lojer Sastamala (ent. Lojer Works)

Putajantie 42/PL 54
38201 SASTAMALA
Puh. 010 830 6700
Fax 010 830 6702
Katso karttaa

Lojer Kempele (ent. Temelex)

Pikkutie 4
90440 KEMPELE
Puh. 010 830 6700
Fax 010 830 6769
Katso karttaa

Lojer Oy, Noutovarasto
Avoinna ark. 8:00 - 14:30

Katoksenmäentie 4
16320 PENNALA
Puh. 010 830 6785
Huom! Ei käteismaksua
Katso karttaa

Luotettava KumppaniLojerShop

Lojer on lähes 100-vuotias suomalainen perheyhtiö ja pohjoismaiden suurin fysioterapiatarvikkeiden jälleenmyyjä.
Varastotuotteet toimitamme samana tai viimeistään seuraavana arkipäivänä Pennalan keskusvarastoltamme.